Другий день майстер-класу "Я роблю так"
Другий день майстер-класу "Я роблю так" у П'ядицькому ліцеї пройшов не менш насичено, ніж перший.
Другий день майстер-класу "Я роблю так" у П'ядицькому ліцеї пройшов не менш насичено, ніж перший.
«Чи можна викладати фізичну культуру дистанційно? На перший погляд, це зробити дуже складно. Адже спортивні дисципліни потребують інвентарю, простору і особистої присутності вчителя на уроці. Однак, вихід є….» Саме із таких слів розпочала свою презентацію вчителька фізичної культури Дикун М. В., Мар`яна Василівна презентувала учасникам вправу «Сила квітів» , під час якої кожен, на пелюстках квітки, написав, чому необхідно займатись фізичною культурою і спортом, та з чим можемо асоціюювати дані поняття. А для піднесення настрою, запропонувала комплекс вправ для розвитку уваги та координації рухів.
З легкість підхопила такий бадьорий дух і наступна учасниця майстер-класу Зелик М. Р., учителька англійської мови. Вона презентувала інтерактивної вправу «Бінго», де необхідно було якомога швидше скласти ряд слів, які, власне, вона зачитувала. «Родзинкою» Мар`яни Романівни є використання у свої роботі віртуальної дошки Jamboard. Тому і всім учасникам вона запропонувала вправу на цій платформі: «Їжа для тебе і їжа для мене». Необхідним завданням було скласти з цими іменниками речення стведжувальні, заперечні та питальні, використовуючи структури «there is/there are» та займенники «some/any».
Наступний учасник, Середюк Михайло Ярославович, учитель історії, презентував використання платформи Classroom. Він продемонстрував, яким чином ділитися з учнями необхідним навчальним матеріалом; пропонує різні завдання; оцінює та стежить за їхнім прогресом. Для формування громадянських компетентностей учнів, часто застосовує вправу «Теги для запам`ятовування». Виконуючи дану вправу, учасники мали визначити, які позитивні і негативні емоції у них виникають при перегляді фотографії пам`ятника жертвам гітлерівсько-сталінського фашизму.
Учитель фізичної культури, Болейчук Роман Михайлович, своїм прикладом продемонстрував комплекс вправ для профілактики постави. Він зазначив, що користь від вправ буде максимальною, якщо виконувати їх щодня. Власне, під час дистанційного навчання, вчителі та учні багато працюють за комп`ютером, ведуть малорухливий спосіб життя, тому підняти загальний тонус допомагають ряд простих вправ, які відновлюють та покращують всі функції організму.
На завершення учасники зазначили, що даний майстер-клас дав можливість запозичити у своїх колег цікаві ідеї використання технологій дистанційного навчання.
Основне не втрачати ентузіазм та завжди іти вперед.